Sobota, 10 června, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyMáte radi hory a mesto Martin? Tak to sa vám určite budú...

Máte radi hory a mesto Martin? Tak to sa vám určite budú páčiť Martinské hole

Ako už názov Martinskej hole napovedá, nachádza sa toto krásne a vyhľadávané miesto u Martina v Žilinskom kraji. Nadmorská výška „Martiniek“ je až 1 456 m. n. m. Preto tu chodia ľudia často lyžovať do Winter Park Martinky, najkvalitnejších lyžiarskych stredisiek na Slovensku. Rovnako tak je tu ale nádherne v lete, a pokiaľ máte radi hory, krásne výhľady, majestátnosť a čistotu, ktorú ponúka vzduch opečovávaný lesom, budete tu úplne nadšení.

Skvelé miesto na výlety, poznávanie histórie, kultúry i ďalšieho

Pretože je Martin len neďaleko, môžete si nájsť ubytovanie Martinskej hole, uprostred krásnych hôr a prírody, a do Martina alebo napríklad Turčianskych Teplíc chodiť čerpať zážitky, spoznávať, relaxovať do kúpeľov, pozrieť sa do múzeí, galérií, divadiel, na výstavy…

V lesoch Turčianskej kotliny môžete prevádzkovať turistiku, hubárčenie, môžete oddychovať, ale tiež si užiť ako cyklisti. 19 cyklotrás nájdete na viac ako 250 km ciest. A ak by ste chceli ešte väčší „rozlet“, neďaleko sú ďalšie krásne mestá ako Liptov, Orava alebo napríklad tatranské štíty.

Dovolenka na Slovensku pre celú rodinu

Martinské hole sú to pravé, pokiaľ je pre vás dovolenka na Slovensku príjemná v horách, lesoch, prírode, s ubytovaním v moderných chatách, vilách, zruboch, apartmánoch alebo napríklad útulných dreveniciach. Takéto ubytovanie tu totiž nájdete, a ak nie priamo v Tatranských holách, tak len kúsok v Martine alebo Valči či v mieste Turčianske Jaseno.

Čo treba vyskúšať ubytovanie v Mountain Chalets, čo sú novopostavené chaty s vírivkou a saunou? Alebo v Apartmánoch Valča, kde sú dostupné aj zľavové balíčky…

Pozrite sa na kompletnú ponuku na hauzi.sk/martinske-hole a choďte do prírody. Nebudete ľutovať. Je tam krásne a užijete si nádhernú dovolenku, či už budete vo dvojici, s partiou priateľov alebo s detmi.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články