Pátek, 3 února, 2023
- Komerční sdělení -magazin
HomeRady a NávodyGepard Finance novo poskytujú Americkú investičnú hypotéku. Produkt je určený najmä na...

Gepard Finance novo poskytujú Americkú investičnú hypotéku. Produkt je určený najmä na investície do nehnuteľností

Spoločnosť Gepard Finance svojim klientom novo ponúka unikátny produkt určený primárne na financovanie nákupu nehnuteľnosti: Americkú investičnú hypotéku. Prvý produkt svojho druhu na slovenskom trhu je jedinečný najmä tým, že klient počas trvania hypotéky neplatí žiadne mesačné splátky ani úroky a celú vypožičanú čiastku vrátane zodpovedajúceho úroku zaplatí až na konci doby splatnosti.

nehnuteľnosť

Bez overovania príjmov si je možné požičať až 30 miliónov korún, a to na 2 až 5 rokov. V čase veľkého dopytu po bývaní a stúpajúcich cien realít ocenia nový produkt predovšetkým ľudia, ktorí by si radi zaobstarali nehnuteľnosť ako investíciu.

Americká investičná hypotéka, ktorú môžu novo využívať klienti Gepard Finance, je aktuálne jediným hypotekárnym produktom na slovenskom trhu, u ktorého sa neplatia žiadne mesačné splátky. Úroky s fixnou sadzbou začínajúcou aktuálne na 8 % p. a., sú pripočítané priamo k istine a celý úver vrátane úrokov sa spláca až na konci doby splatnosti. Tá sa môže pohybovať v rozmedzí 2 až 5 rokov. Americkou investičnou hypotékou je možné prefinancovať aj nehnuteľnosti zaťažené záložným právom.

„Na splatenie hypotéky môže klient využiť financie z predaja zastavenej nehnuteľnosti, prípadne aj iné zdroje. Klient zároveň po celú dobu trvania hypotéky zostáva majiteľom nehnuteľnosti a sám si rieši jej prípadný predaj. Cenu si môže stanoviť podľa vlastného uváženia, musí však dosahovať minimálne čiastku úveru na splatenie,“ komentuje David Eim, podpredseda predstavenstva Gepard Finance.

Americkú investičnú hypotéku ocenia predovšetkým ľudia, ktorí si nehnuteľnosť chcú zaobstarať ako investíciu. Produkt je veľmi užitočný pre tých investorov do nehnuteľností, ktorí si nechcú nechať utiecť príležitosť rýchleho nákupu nehnuteľnosti za výhodnú cenu a nemajú pritom dosť vlastných prostriedkov na okamžitú úhradu kúpnej ceny. Vybavenie Americkej investičnej hypotéky býva výrazne rýchlejšie ako u klasickej hypotéky, potrebné financie je možné získať už niekoľko dní. Bez overovania príjmov si možno požičať až 30 miliónov korún, financovanie môže dosiahnuť až 70% obstarávacej ceny. O úver môžu žiadať fyzické osoby, ktoré nie sú v insolvencii ani exekúcii.

- Komerční sdělení -pr clanky

Najnovjše články